Vural Oto

Otomotiv sektöründe bulunan Vural Oto elektrik yedek parça üzerine çalışıyor. Araçlar için ihtiyaç duyulan yedek parçaların tedarik edilmesini ve böylelikle araçların arızalarından kurtulmalarına yardımcı oluyor.

İhtiyaç duyulan pek çok yedek parçayı tedarik eden firma parçaların pazarlamasından da sorumlu oluyor. Böylelikle araç modellerine uygun yedek parçaların sektörde kullanılabilmesini sağlıyor.

 

Vural Oto Kuruluşu

Vural Oto 1999 yılında Osman VURAL tarafından kurulmuştur. 

 

Vural Oto Vizyonu

Vural Oto firmasının başarılı yükseliş grafiğinde benimsemiş olduğu vizyonun etkisi bulunuyor. Firmanın en temel vizyonu dünya standartlarına uygun oto yedek parçalarının insanlara ulaştırılmasını sağlamak oluyor.

Bunun dışında firma sektör yeniliklerini takip ederek çalışmalarını bu yeniliklere göre belirleme amacını taşıyor. Yaptığı çalışmalar sayesinde rakiplerinden bir adım öne çıkan ve örnek alınan firma olmayı amaçlıyor. Bu amaçları doğrultusunda da yenilikçi çalışma anlayışını tüm departmanlarında uyguluyor.

 

Vural Oto Başarısının Sırrı

Başarının en önemli sırrı ise başarılı satış stratejilerini benimsemesi oluyor. Bunun dışında üretimde, ürün tedarikinde ve pazarlama da teknolojik gelişmeleri takip etmeleri başarılarını artırıyor. Ayrıca insana değer anlayışını benimsemeleri oto yedek parçası arayan kişilerin firmayı tercih etmelerini kolaylaştırıyor.

 

Vural Oto Hizmetleri

Vural Oto firmasının hizmetlerinin ana temasını oto yedek parçaları oluşturuyor. Ancak yedek parçalar arasında bulunan oto elektrik aksamları ürün satışında en büyük payı oluşturuyor. Araçlar için gerekli olan elektrik aksam ihtiyacının her geçen gün artmasına bağlı olarak ürün yelpazesi de artış gösteriyor. Ürün yelpazesindeki artışta ise müşteri beklentilerinin önemli bir payı bulunuyor.

Oto elektrik aksamı tedarik edilmesini sağlayan firma rakiplerinden teslimat ve satış hızı ile ayrılıyor. Yedek parçaya insanların hızlı şekilde ulaşmasını hedefleyerek sipariş edilen ürünlerin en kısa sürede teslim edilmesini sağlıyor. Türkiye genelinde teslimatın ve satışın hızlı şekilde gerçekleşmesini ve böylelikle araçlar için gerekli olan parçaların zaman kaybedilmeden kullanılmaya başlamasını sağlıyor.

                               

 

Hakkımızda

BAYİ KAYIT FORMU